Nasza Firma chcąc zapewnić  najwyższą jakość świadczonych usług,  nawiązała współpracę z najlepszymi producentami i importerami instalacji gazowych takich marek jak: BRC, MTM, ZAVOLI, PRINS, AC STAG.Współpraca z najlepszymi pozwala nam na ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, zjazdach, i innych spotkaniach na forum zawodowym, co przekłada się na wiedzę i doświadczenie niezbędne do profesjonalnego montażu instalacji gazowych w najnowszych samochodach.Na dowód stałej inwestycji w wiedzę i doświadczenie, przedstawiamy Państwu nasze certyfikaty, zaświadczenia i referencje od najlepszych producentów i importerów samochodowych instalacji gazowych w Polsce. Zostaliśmy również docenieni na rynku niemieckim i jako nieliczni w branży możemy się pochwalić artykułem na temat autogazu, w niemieckim AUTO. Przedstawiono w nim nasz warsztat jako lepszą ( bardziej doświadczoną ) i tańszą alternatywę dla klientów zza zachodniej granicy, co na pewno świadczy o solidności naszej firmy.

W ofercie posiadamy różne typy instalacjigazowych, do różnych typów silników.Poniżej podajemy podstawowy cennikinstalacji LPG- cennik ma charakter poglądowy.W celu uzyskania konkretnej oferty, prosimy okontakt.

Gaźnik- 1200zł 
Wtrysk jednopunktowy - 1400zł 
Wtrysk wielopunktowy - 1700zł 
UKŁAD SEKWENCYJNY JUŻ OD 1900zł.
W naszym zakładzie istnieje także możliwość zakupu "na raty", co jest prostym i łatwym sposobem sfinansowania kosztów instalacji gazowej. Wystarczą podstawowe dokumenty i mogą Państwo korzystać z alternatywnej formy zasilania pojazdu, a "raty będą się spłacać same", z oszczędności wynikających z różnicy cen gazu propan-butan i benzyny.