Nasza Firma chcąc zapewnić  najwyższą jakość świadczonych usług,  nawiązała współpracę z najlepszymi producentami i importerami instalacji gazowych takich marek jak: BRC, MTM, ZAVOLI, PRINS, AC STAG.Współpraca z najlepszymi pozwala nam na ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, zjazdach, i innych spotkaniach na forum zawodowym, co przekłada się na wiedzę i doświadczenie niezbędne do profesjonalnego montażu instalacji gazowych w najnowszych samochodach.Na dowód stałej inwestycji w wiedzę i doświadczenie, przedstawiamy Państwu nasze certyfikaty, zaświadczenia i referencje od najlepszych producentów i importerów samochodowych instalacji gazowych w Polsce. Zostaliśmy również docenieni na rynku niemieckim i jako nieliczni w branży możemy się pochwalić artykułem na temat autogazu, w niemieckim AUTO. Przedstawiono w nim nasz warsztat jako lepszą ( bardziej doświadczoną ) i tańszą alternatywę dla klientów zza zachodniej granicy, co na pewno świadczy o solidności naszej firmy.

Fakt bardzo dużej dyspozycji cenowej pomiędzy benzyną a gazem skłania coraz to większe rzesze kierowców do korzystania z LPG.

Z szacunkowych danych wynika, że w 2009 roku poruszało się po polskich drogach ponad 2,5 mln samochodów wyposażonych w instalację gazową. Należałoby zadać sobie pytanie, czy i ceny gazu wzrosną? Jest to możliwe, ale z oczywistych względów gaz nigdy nie będzie droższy niż ropa. Gaz jest efektem ubocznym procesu oczyszczania ropy naftowej. Statut odpadu oraz produktu ubocznego narzuca pewne ograniczenia przy ustanawianiu ceny takiego paliwa. Jak prognozują fachowcy z dziedziny rynku paliw ceny gazu zawsze będą niższe o 40-60 proc. od cen ropy naftowej.

Od momentu pojawienia się na polskim rynku samochodowych instalacji gazowych, a przypomnij my, były to lata 90-te, ich popularność nieustannie wzrasta. W roku 2004 Polska objęła pozycję lidera rynku autogazu w skali ogólnoświatowej pod względem ilości montaży systemów gazowych w samochodach.

Porównanie ceny gazu i benzyny jest głównym czynnikiem skłaniającym do przerobienia pojazdu benzynowego na zasilanie gazowe. Duża różnica ceny gazu i benzyny sprawia, że obecnie zasilanie gazowe jest naprawdę opłacalne. Przy założeniu, że pojazdy rocznie średnio przejeżdżają 20 tys. km, instalacja gazowa zwraca się po 6 miesiącach (po przejechaniu około 10 tys. km) - spalanie 10l/100km. Pojazd korzystający z zasilania gazowego spala na 100 km o około 10 - 20% więcej gazu niż benzyny.

Obliczenia: Cena jednego litra gazu: 1,90 PLN Cena jednego litra benzyny: 4,90 PLN Spalanie benzyny na 100 km: 10 l Spalanie gazu na 100 km: 11.5 l Koszt przejazdu 10 000 km na benzynie: 4900 PLN Koszt przejazdu 10 000 km na gazie: 2185 PLN

Instalacja gazowa zwróci się po przejechaniu: mniej niż 10000 km Zysk z jazdy na gazie po przejechaniu 10 000 km: 2715 PLN ( Przy założeniu że koszt instalacji to 2300zł )